Türkiye nüfusunun yüzde 18’i İstanbul’da yaşıyor
20/01/2019
Sosyal Medya Butonlar
Pazar / 12°C
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu
Pazartesi / 14°C
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu
Salı / 12°C
Çok Bulutlu
Çok Bulutlu
Çarşamba / 15°C
Çok Bulutlu
Çok Bulutlu
ANASAYFA | KÜNYE | İLETİŞİM
Murat Gürsoy
murat@karadenizekonomi.com
Murat Gürsoy
Merkez Bankası Döviz Kurları
DolarYönerge
/
EuroYönerge
/
ara
Alanlar İnşaat

Gündoğdu’dan 2 bin 500 kişilik iftar

24 Haziran çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Ordu Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin Gündoğdu, Altınordu ilçesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Spor Tesisleri’nde 2 bin 500 kişiye iftar yemeği verdi.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu ilçesinde 2 bin 500 kişilik iftar yemeği verdi. 63. Hükümet Kültür Turizm Bakanı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu da, Gündoğdu’ya destek için Ordu’ya gelerek iftar davetine katıldı.

24 HAZİRAN'IN KAZASI YOK

24 Haziran çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Ordu Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin Gündoğdu, Altınordu ilçesinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Spor Tesislerinde 2 bin 500 kişiye iftar yemeği verdi. “Ailem” dediği katılımcılara hitaben konuşma yapan Metin Gündoğdu “AK Parti bugüne kadar alt yapı hususunda büyükler başardı. Şimdi de insana yatırım yapıyoruz. Burada 2 bin 500 kişilik bir aile olarak toplandık. Her birinizden özellikle rica ediyorum. 24 Haziran’a kadar daha önce AK Parti’ye oy vermemiş 1 kişiyi ikna edip sandığa götürün. Herkes kendi komşularından, akrabalarından veya arkadaşlarından en az bir kişiyi ikna ederek ödünç oy almalı. Çünkü 24 Haziran seçimlerinin kazası yok. Bu seçim Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş seçimidir. Türk siyasi tarihindeki dönüm noktasıdır. Prangalardan kurtulma ve koşmanın vaktidir. Bunun farkında olan güçler bu kritik dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti üzerinden Türkiye’ye tuzak kuruyorlar. Allah’ın izni ve milletimizin desteği ile bu tuzağa düşmeyeceğiz.” dedi.

YALÇIN TOPÇU ORDU'DA

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Metin Gündoğdu’ya destek için Ankara’dan gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu da iftara katılan vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada "24 Haziran'da biz adeta sandığa gittiğimiz zaman siyasi bir kurtuluş savaşı için gideceğiz. Silahımızda elimizdeki oylar olacaktır. Bu oyları yerli siyaset, milli devlet Cumhur ile Cumhuriyet ittifakına kullandığımız zaman Batı'nın yaptığı bu oyunları da, Avrupa Birliği'nin yaptığı bu tarafgirliği de faiz, dolar lobilerini de, gezicileri de, FETÖ'cüler ile PKK'lıların hepsini alaşağı etmiş olacağız. Hepsini sandığa gömmüş olacağız. Bu seçim sadece Türkiye açısından değil Türkiye’nin medeniyet coğrafyası için de çok önemli bir seçim. Balkanlar'dan Çin Seddi'ne, Afrika'nın derinliklerine kadar 1 milyar 700 milyonun da seçimidir" dedi.

Tarih : 12/06/2018


Etiketler : İftar, Metin Gündoğdu, Seçim, AK Parti
Yazdır

Yorum Ekle

Piyasalar

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bir Portre
Paşa Tokmak Paşa Tokmak
Paşa Tokmak kimdir?
İş adamı
Çok Okunanlar
>> ​Turgay Topkaya ATATÜRK ‘FABRİKALAR KALEDİR’ DİYOR
>> Türkiye nüfusunun yüzde 18’i İstanbul’da yaşıyor
>> Tayyip Erdoğan 20 Ocak'ta Ordu'da
>> Aktaşlar Lezzet Grubu ihracata odaklandı
>> Hilmi Güler sahaya inmeye hazırlanıyor
>> Yabancı turist sayısı artıyor
>> Tok; ''Biz en çok gençlerin belediyesiyiz''
>> Ordu-Giresun niye uçamıyor
>> TMO'ya sıfır gümrüklü ithalat!
>> Öğrencilerin gözdesi ODÜ kütüphanesi