Meyve Suyunu İçip Yazılımı Yaptılar
19/12/2018
Sosyal Medya Butonlar
Çarşamba / 13°C
Yağışlı
Yağışlı
Perşembe / 12°C
Yağışlı
Yağışlı
Cuma / 12°C
Yağışlı
Yağışlı
Cumartesi / 12°C
Çok Bulutlu
Çok Bulutlu
ANASAYFA | KÜNYE | İLETİŞİM
Murat Gürsoy
murat@karadenizekonomi.com
Murat Gürsoy
Merkez Bankası Döviz Kurları
DolarYönerge
/
EuroYönerge
/
ara
Alanlar İnşaat

Fatsa'da mega dönüşüm yıl sonuna kadar bitecek

Başkan Enver Yılmaz, ''İlçe merkezinde uygulanan Dış Cephe İyileştirme ve Yayalaştırma Projesi tamanlandı, meydan projeside yılsonuna kadar bitirilecek''.

BAŞKAN YILMAZ FATSA’DAKİ YATIRIMLARI İNCELEDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa’da yapımı tamamlanan ve devam eden yatırımlarla ilgili incelemelerde bulundu. Başkan Enver Yılmaz, ilçenin çehresini değiştiren ve daha yaşanabilir hale getiren projeleri hayata geçirdiklerini belirterek ilçe merkezinde uygulanan Dış Cephe İyileştirme ve Yayalaştırma Projesi’nin tamamlandığını, meydan projesinin ise yılsonuna kadar bitirileceğini söyledi.

168 BİNADA DIŞ CEPHE İYİLEŞTİRMESİ YAPILDI

Fatsa’da hayata geçirdikleri projelerle ilçenin farklı bir görünüme kavuştuğunu belirten Başkan Yılmaz, “Fatsa ilçemiz hayata geçirdiğimiz projelerle birlikte farklı bir görünüme kavuşuyor. Bu kapsamda sahil yolu üzerinde bulunan 168 binamızda uyguladığımız dış cephe iyileştirme çalışmalarını tamamladık. Dış cephelerin mantolama ve boyaması, süsleme olarak dikmeleri, kat silmeleri, zemin kat iş yerlerinde alüminyum kompozit kaplamaları, doğrama ve merkezi sistem anten dönüşümlerini gerçekleştirerek Fatsa’mıza modern bir görünüm kazandırdık” dedi.

YAYALAŞTIRMA PROJESİ TAMAMLANDI

Başkan Enver Yılmaz, yayaların ve ticari faaliyetlerin yoğun olduğu ilçe merkezindeki yayalaştırma çalışmasının tamamlandığını ifade ederek, “Fatsa’mızda yürüttüğümüz yayalaştırma projemizi tamamlayarak hemşehrilerimize verdiğimiz bir sözü daha yerine getirdik. Trafiğe kapatılan Eski Hal Sokak, Aşiyan Sokak, Plevne Caddesi ve Meydanı, Gülhan Sokak, Hisar Sokak, Reşadiye Caddesi, Pazar Caddesi ve Meydan Sokak’ta uyguladığımız proje ile ilçe merkezimizi hem modern bir görünüme kavuşturduk hem de yaya trafiğinin yoğun olduğu bu bölgemizde vatandaşlarımızın rahatça gezip dolaşabileceği bir alan ortaya çıkardık. Fatsalı hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

MEYDAN PROJESİ DEVAM EDİYOR

Fatsa Cumhuriyet Meydanı Projesi’yle ilgili çalışmaların devam ettiğini söyleyen Başkan Yılmaz, “Dış Cephe İyileştirme ve Yayalaştırma Proje’mizin ardından, bir mega eseri daha ilçemizin hizmetine sunuyoruz. Fatsa’mızda yeni yaşam alanı ile Cumhuriyet Meydanı'ndaki yapım çalışmalarımız devam ediyor. Toplam 6.000 m²lik alan üzerinde hazırlanan projemizin altında 2.550 m²lik 81 araçlık kapalı otopark üstü meydan olacak. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarla birlikte %50’si tamamlanan projemiz kapsamında, 6.250 m3 beton dökülerek 5.000 m uzunluğunda, 220 adet fore kazık imalatı yapıldı ve kapalı otoparkın grobetonu döküldü. Bundan sonrasında ise temel altı izolasyon ve temel demir işlerine başlanılacak” diye konuştu.

Tarih : 08/08/2018


Etiketler : Fatsa,Meydan projesi,Enver Yılmaz
Yazdır

Yorum Ekle

Piyasalar

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bir Portre
Yusuf Mengi Yusuf Mengi
Yusuf Mengi kimdir?
DOKAP Başkanı
Çok Okunanlar
>> ​Ordu Kent Ödülleri sahiplerini buldu
>> İnşaat sektörü düşüyor
>> Aksu; ''Giresun Avrupa kenti gibidir''
>> Asgari ücretle geçinebilmek için sihirbaz olmak gerekir
>> ''Atıklar ithalat ihtiyacımızı azaltacak hammadde''
>> Hedef dış ticaret fazlası veren Türkiye
>> Yerli ve milli üretim şart
>> Ordu SMMMO'da ''KDV Değişikliği'' semineri
>> Halk sağlıklı ve kaliteli bal istiyor
>> Ordu TSO, Uğur Okulları ile anlaştı